Skip to main content

Oddělení autodoprava provozuje mobilní kolové jeřáby od 20 do 40 tun, dále zajišťuje dopravu a přepravu materiálu.

Zajišťované činnosti

Dispečink autodopravy zajišťuje pro společnost a pro jeho zákazníky dopravu, přepravu a pronájem dopravních prostředků - koordinuje a sleduje vytížení. V případě zvýšené potřeby dopravních a přepravních kapacit (velké investiční akce, zarážky, havárie apod.), kdy naše zařízení nedostačují svými technickými parametry, sjednává a koordinuje dispečink dopravní prostředky a mechanizmy od prověřených dodavatelů.

Automobilní technika

V současné době spravuje cca 170 dopravních prostředků – osobní automobily, nákladní automobily, autojeřáby, traktory a další specializované mechanizmy jako jsou vysokozdvižné vozíky, elektrocentrály, dieselagregáty, rýpadlo-nakladač, včetně kvalifikované obsluhy těchto prostředků.

Autojeřáby

Jeřábovou techniku vlastníme v provedení:
AC - 30 Demag
AC - 40 Demag

Nákladní vozidla

Nákladní vozidla jsou od užitečné hmotnosti 1 tuny až do 4,5 tuny včetně valníku s hydraulickou rukou, nosič kontejnerů Avia. Provozujeme vozidla značek Peugeot, Citroen, Iveco, Avia, Hyundai, Ford, Volkswagen.

Speciální mechanizmy

Provozujeme speciální mechanizmy - rýpadlo nakladač Manitou, montážní plošina, vysokozdvižné vozíky včetně montážního koše. Součástí strojního parku jsou mobilní elektrocentrály a mobilní kompresory včetně zajištění přepravy na montážní místa.

Osobní doprava a užitkové vozy

Park dopravních prostředků doplňují osobní automobily zn. Audi, Škoda, Ford, Peugeot, Citroen, Volkswagen, Mercedes, Kia, Mazda.

Kvalita (bezpečnost) ekologie

  • Vlastníme veškeré odborná oprávnění potřebná k zajišťování výše uvedených činností.
  • Naši zaměstnanci jsou vybaveni moderními pomůckami pro zajištění BOZP včetně ochranných pomůcek pro prostředí s nebezpečím výbuchu (antistatické a nehořlavé oděvy)
  • Veškeré provozy jsou bez negativního vlivu na životní prostředí.

 

 

Veškeré prováděné činnosti jsou v souladu s certifikovaným systémem dle ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a ČSN OHSAS 18001.

Tisk