Skip to main content

Nabídka učebních oborů

Přijď mezi nás a podílej se na svém profesním růstu a rozvoji společnosti Bilfinger Euromont a.s.. Nabízíme zajímavé a perspektivní obory s možností širokého využití v průmyslu a strojírenství. Možnost práce v kolektivu odborníků a další rozvoj a zvyšování kvalifikace za dohledu vedoucích pracovníků jednotlivých divizí. Trvalé a jisté zaměstnání ve velké mezinárodní společnosti, která úspěšně působí ve svém oboru již řadu let a přináší svým zaměstnancům řadu výhod.

UČEBNÍ OBORY

  • elektrikář
  • zámečník
  • strojař
  • potrubář
  • izolatér
  • zedník

Všechny tyto obory můžete studovat na Střední škole technické v Mostě –Velebudicích a Střední odborné škole Meziboří se kterými Bilfinger Euromont a.s. úzce spolupracuje. Studium na těchto školách umožňuje řadu výhod a také odbornou praxi ve společnosti Bilfinger Euromont a.s. kde učni získávají zkušenosti a odbornost ve své profesi přímo na pracovišti.

Střední odborná škola Meziboří provádí závěrečné praktické zkoušky přímo na pracovištích společnosti Bilfinger Euromont a.s. kde probíhala praxe.

Při úspěšném zakončení studia je zde jistota budoucího zaměstnání ve společnosti Bilfinger Euromont a.s.. Je také samozřejmostí finanční motivace po celou dobu studia a zároveň ohodnocení úspěšnosti v nástupním platě.

Střední škola technická Most-Velebudice

Internetová adresa na stránky školy – www.sstmost.cz

Střední odborná škola Meziboří

Internetová adresa na stránky školy – www.issm.cz